Szamba betonowe Nowy Sącz

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i długą przydatnością. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Nowy Sącz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Sącz

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykształceni profesjonaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, solidne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu wyboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności szamba, zalecanego wariantu, terenu, ewentualnych dopełnień, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z właściwą starannością. Wszelkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz