Szamba betonowe Sławno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Sławno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sławno

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie prace wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz