Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej pracy użytkujemy jedynie sprawdzone surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Tomyśl

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Oferujemy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu doboru konkretnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie działania przeprowadzamy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz