Szamba betonowe Otwock

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej propozycji i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Otwock

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Otwock

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy również fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru wyboru konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, zalecanego rodzaju, lokalizacji, potencjalnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz